Nieuws Hotel Restaurant de Prins, Buren
V.a. 4 oktober alleen weekeinden overdag geopend
27-9-10
We hebben onze zomer alweer gedag mogen zwaaien, de vakantie is al enige tijd voorbij en de herfst heeft zelfs haar intrede al weer gemaakt in Nederland. Dit betekent weer een verandering in de Prinselijke openingstijden. Vanaf 4 oktober a.s. zijn wij alleen in het weekend overdag geopend vanaf 11.00 uur. Maandag tot en met vrijdag openen wij om 17.00 uur onze deuren.
Groepen vanaf 10 personen kunnen nog wel van maandag tot en met vrijdag overdag bij ons terecht voor een lunch- of high tea arrangement! Met onze arrangementen hebben wij voor ieder wat wils. De echte zoetekauwen kunnen bij ons heerlijk genieten van onze speciaal door de keuken samengestelde High Tea arrangementen, met diverse huisgemaakte sandwiches, koekjes van zorgboerderij Thedinghsweert, muffins, chocolade en natuurlijk de echte Engelse scones met clotted cream en aardbeienjam van de Hoenderik.
Maar ook voor onze gasten met stevige trek kunnen wij zeer uitgebreide lunches aanbieden met diverse biologische soorten broodjes, hartig beleg, zoals onder andere; chorizoworst, lamsham en luxe kazen. Mocht het echt koud worden buiten, dan kunnen we u zelfs verwelkomen met een heerlijke kom warme huisgemaakte soep.
Mocht u de volledige arrangementen in uw e-mailbox willen ontvangen of mochten er verder nog vragen over onze openingstijden zijn, dan kunt u natuurlijk altijd contact met ons opnemen (info@restaurantdeprins.nl of 0344-571261).
Hoewel we onze openingstijden aanpassen, is er alsnog genoeg gelegenheid om ons een keer te bezoeken! Van maandag tot en met vrijdag zijn wij open vanaf 17.00 uur en zaterdag tot en met zondag vanaf 11.00 uur. Met groepen vanaf 10 personen kunt u ook doordeweeks overdag bij ons terecht!
We hopen u dan ook snel een keer te mogen begroeten!
Edo en Milou
Nieuwsbrief
Altijd op de hoogte blijven van ons laatste nieuws? Schrijf u dan nu in!
Blokken in juni
Het heeft even geduurd (want WAT zat ons terrasje vol, ondanks het wisselende weer), maar we hebb...
Lees verder ›Openingstijden
Ma - Za 12.00 - 21.00 uur
Zo 10.30 - 21.00 uur
Deze openingstijden gelden ook op ons terras (bij mooi weer).




